TURİZM TAŞIMACILIĞI

Q Prestij Turizm, TÜRSAB A Grubu Seyahat Acenta belgelidir. Karayolları yönetmeliğinin zorunlu kıldığı şehir içi ve şehir dışı taşımacılık belgelerine (D2) sahip olan Prestij turizm, sahip olduğu teknik ve sektörel bilgiler ile turistik amaçlı organizasyonlara, gruplara, acente ve şirketlere gereken standart ve kalitede araç, personel ve rehberlik hizmetlerini vermektir.Turizm taşımalığı, Şehir İçi - Şehir Dışı Özel tur ve gezi organizasyonlarımız ve organizasyonlarınızda, Son Model Otobüs, midibüs, minibüs ve tecrübeli şoförlerimiz ile hizmetinizdeyiz.Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz her türlü gezi ve turlarınız için bize danışabilirsiniz. Şirket ve özel grupların yurtiçi kültür turlarına araç temini hizmeti sağladığımız gibi, yerli ve yabancı seyahat acentelerinin tur programlarında da talep edilen özellikte de araç ve personel temini firmamız tarafından sağlanmaktadır.
"Turizm sektöründe can yoldaşınız."

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Q Çalışanlarınız bizim için değerlidir. Resmi ve özel sektörler olmak üzere tüm kuruluşların Çalışanlarını güzergahlarından tam zamanında ve eksiksiz alınarak, mesai saatinden önce kuruluşunuza güvenle ulaştırılması ve mesai saati bitiminde yine belirlenen saatte güzergahta belirlenen noktalara teslim edilmesi hizmetimizdeki kalitemiz; bizimle birlikte yıllardır çalışan değerli müşterilerimizin övgü dolu sözleri ve her seferinde tekrar bizi tercih etmeleri gururumuzdur. Arzu ettiğiniz her noktaya, araç sayısı ve güzergahına bakılmaksızın, yüksek modelli, periyodik bakımlı ve temiz her kapasitedeki araçlarımızla beklentilerinize cevap vermeye hazırız.
"İyi hizmet devamlılık getirir…"

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Q Çocuklarımız geleceğimizdir. Firmamızın uzman olduğu Öğrenci Taşımacılığı'nda hizmetin öneminin bilincinde olarak siz değerli velilerin, okul idarecilerinin bize duyduğu güven ve memnuniyet sorumluluğumuzu arttırmaktadır. Güler yüzlü ve eğitimli personelimiz, çocuklarımızı ilgi ve titizlikle güvenli bir şekilde evden okula okuldan evlerine ulaşmalarında yardımcı olurlar.
"Bizi tercih edenler artık daha başarılı."

KURUMSAL FİLO KİRALAMA

Q İhtiyaçlarınızı ihtiyaçlarımız gibi görüp hizmetimizi en üst seviyede tutarak çözüm ortaklarımıza Prestij Turizm ile çalışma rahatlığını sunmaktayız. Günümüz şartlarında araç alım maliyetlerinin tamir, bakım, kasko, sigorta v.b. genel giderlerin sürekli değişmesi siz çözüm ortaklarımızın geleceği daha iyi görebilmesi ve vergi sistemimizinde getirmiş olduğu bir çok avantaj araç kiralama sistemini cazip hale getirmiştir. Presij Turizm olarak bizler otomotiv sektöründeki birikimlerimizi kullanarak sizlere gerek kurumsal gerekse bireysel araç kiralama hizmeti sağlamaktayız. Şirketlerinize kiralayacağınız her türlü aracı sınıf ayrımı yapmadan sizlere tahsis etmekteyiz.
"Geniş araç filomuzla yanınızdayız."

V.I.P SERVİCE

Q Hava alanı transferi, şehir içi ve şehir dışı turlar, iş görüşmeleri ve toplantıları, yurt içi ve yurt dışından gelen misafirlerinizin ulaşım hizmetleri, gece kuluplerine , özel kongre ve seminerler vb. sizi istediğiniz noktaya en konforlu ve güvenli bir şekilde ulaştıralım. Profesyonel ve eğitimli şoför hizmeti. İsterseniz yakın korumalı ( sertifikalı ve silahlı veya silahsız) profesyonel koruma eşliği, yabancı dil bilen şoför , veya transformen talebinizi karşılıya biliriz.
"Lüksü ve Kaliteyi aynı anda yaşayın."

KONGRE VE SEMİNER TAŞIMACILIĞI

Q Tüm organizasyonlarınıza Prestij turizm, olarak cevap vermeye hazırız. Her türlü toplantı , kongre , seminer, gösteri ve özel günlerinizde , misafirlerinizi bir telefonunuzla ister v.i.p , ister guruplar halinde, istediğiniz saatte istediğiniz yere , belirtilen noktalar arası taşımacılık işinizi bize bırakın , siz rahatınıza bakın sizin konuğunuz , bizim konuğumuzdur.
"Ulaşımınızı biz planlayalım."

EKİP TRANSFERİ

Q Havayolu şirketlerinin uçucu ekipleri olan Pilot, Steward, Hostes ve yer hizmetlerinde görevli teknisyen vb. havalimanı konakladıkları otel veya evlerine taşınmasını, son model klimalı araçlarımızla her an çözüm üretmek için Prestij turizm olarak yanınızdayız .
"Gökyüzünde siz ,Yeryüzünde biz varız."

RENT A CAR

Q Prestij Turizm olarak bizler otomotiv sektöründeki birikimlerimizi kullanarak sizlere gerek kurumsal gerekse bireysel araç kiralama hizmeti sağlamaktayız. Şirketlerinize kiralayacağınız her türlü aracı sınıf ayrımı yapmadan sizlere tahsis etmekteyiz.
"Geniş araç filomuzla yanınızdayız."